ZaTECH - Forum
Stacjonarnie czy przez internet? - Wersja do druku

+- ZaTECH - Forum (http://www.forum.zatech.com.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1.html)
+--- Dział: Podatek PIT (/forum-5.html)
+--- Wątek: Stacjonarnie czy przez internet? (/thread-35.html)

Stacjonarnie czy przez internet? - Łysy - 06-20-2013 06:00 PM

Witam. Czy wypełnione formularze PIT, składacie osobiście czy wybieracie opcje nowocześniejszą, czyli przesłanie wszystkiego za pośrednictwem sieci?

RE: Stacjonarnie czy przez internet? - Johny - 06-20-2013 06:24 PM

Tylko i wyłącznie przez internet. Szkoda czasu na kolejki. No a tak wystarczy chwilkę poklikać i gotowe. Fajnie że udostępnili taką opcje. Chyba jedyna dobra rzecz w ich wykonaniu.

RE: Stacjonarnie czy przez internet? - Łysy - 06-20-2013 10:27 PM

Ja zaniosłem osobiście, no i faktycznie kolejki niesamowite. Ale może dla tego że zwlekałem z tym do ostatniego dnia Uśmiech Czasem tak bywa że trudno się zmotywować żeby wejść do urzędu.

RE: Stacjonarnie czy przez internet? - mączniak - 06-20-2013 11:33 PM

Ja PITy, od kiedy to tylko możliwe, rozliczam przy użyciu komputera. Wszystko załatwiam w ten sposób. Nie mogę patrzeć w urzędzie na te miny nieszczęśników, którzy jeszcze nie odkryli takiego wariantu.

RE: Stacjonarnie czy przez internet? - Klapek_23 - 06-20-2013 11:34 PM

Internet i Fiskus. Chyba nie ma lepszego sposobu na oszczędzenie sobie nerwów. Duży uśmiech

RE: Stacjonarnie czy przez internet? - forumowiczka - 09-25-2013 09:16 AM

Jak już pisałam w jednym z wątków, ja swój PIT wysyłałam pocztą tradycyjną. W roku poprzednim zaniosłam osobiście. Ale wysłanie przez Internet wydaje się być najbardziej wygodną opcją i raczej po nią sięgnę w przyszłym roku. Skoro istnieją takie ułatwienia, to czemu z nich nie skorzystać? Uśmiech