Odpowiedz 
Portale społecznościowe
Kokos Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Portale społecznościowe
Macie konta na portalach społecznościowych? Czy sądzicie że to obowiązek tych czasów? Do czego używacie kont?

It's the hard knock life (uh-huh) for us
It's the hard knock life, for us!!
Steada Treated,we get tricked
Steada kisses, we get kicked
It's the hard knock life!!
06-24-2013 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pietruszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Portale społecznościowe
Na szczescie nie mam takich kont. Kiedys mialam fejsa, ale stwierdzilam, ze do niczego nie jest mi to potrzebne i usunelam. Oczko

Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał
06-24-2013 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
forumowiczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Portale społecznościowe
Ja mam fejsa i szczerze mówiąc do niczego szczególnego go nie używam, rzadko dodaję zdjęcia czy zamieszczam posty. Mam za to ułatwiony kontakt ze znajomymi, szczególnie tymi, którzy są daleko. Polubiłam kilka serwisów informacyjnych, dzięki czemu jestem na bieżąco. Ogólnie uważam, że to indywidualna sprawa, czy zakładać takie konto. Mam znajomych, którzy są zdecydowanie przeciwni, mam też takich, którzy na FB informują o wszystkim, również o tym, że np. w tej chwili wywieszają pranie Oczko Ja jestem gdzieś pomiędzy, liczy się dla mnie użyteczność i dopóki ją dostrzegam, nie skasuję swojego profilu Uśmiech
Uważam natomiast, że jest to dobry sposób na promocję własnego biznesu i poszukiwanie klientów Uśmiech

biuro rachunkowe wrocław
09-25-2013 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
doradca_podatkowy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Portale społecznościowe
Z biznesowego punktu widzenia to bardzo ważne, żeby istnieć w portalach społecznościowych. Chociażby tylko po to, żeby móc docierać do potencjalnych klientów i brać udział w dyskusji, która toczy się w Internetach. Warto też śledzić informacje pojawiające się odnośnie własnej firmy - można na nie zareagować. Bez poruszania się po portalach jest to niemożliwe.

szkolenia finansowe trójmiasto
03-08-2016 09:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: