Odpowiedz 
Czy ktoś już próbował?
richard21 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Czy ktoś już próbował?
Ja rozważam czy nie podjąć się przygotowań do tego testu, ale z tego co wiem jest jednym z trudniejszych egzaminów na uprawnienia państwowe, czy ktoś może już próbował? Jak wrażenia?

"Someone's sitting in the shade today because someone planted a tree a long time ago."
06-12-2013 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aksam Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
RE: Czy ktoś już próbował?
Ja po skończeniu studiów planuje go napisać, więc mam jeszcze trochę czasu, ale wiem że czeka mnie dużo pracy bo faktycznie jest bardzo trudny...

I'm on a roll,
I'm on a roll to success
I feel my luck could change
06-12-2013 09:48 PM
Johny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
Ja nie próbowałem no i chyba raczej nie spróbuje. Nie jest mi to potrzebne do niczego. Ale wszystkim życzę powodzenia. Każdy idzie przecież inną drogą. No ale słyszałem też że jest trudny do zaliczenia.

Wiedzę zgromadzaj, choćbyś wnet miał skonać; jeśli w tym życiu nie zostaniesz mędrcem, to na następne mądrość zgromadzona będzie bogactwem co ci wpadnie w ręce.
06-20-2013 06:54 PM
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Również nie próbowałem nigdy. Nie nie mam głowy do takich spraw, a po za tym zajmuje się inną dziedziną bardziej.

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 10:39 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: