Odpowiedz 
Gry
Aksam Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Gry
Czy ktoś z Was gra w coś? Może jakieś gry online? Fajnie jakby trafił się ktoś z kim mógłbym pograć Duży uśmiech

I'm on a roll,
I'm on a roll to success
I feel my luck could change
06-12-2013 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
richard21 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
RE: Gry
Ja gram w League of Legends, serwer EU NorthEast, jeżeli też grasz to daj znać Duży uśmiech Pogramy Oczko

"Someone's sitting in the shade today because someone planted a tree a long time ago."
06-12-2013 09:54 PM
Johny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
Już nie te czasy, gdy się siedziało i beztrosko grało na komputerze. Może jedynie w karty, ale to w realu. Ale nic więcej nie mówię, bo jeszcze jakiś podatek będę musiał zapłacić od wzbogacenia Język

Wiedzę zgromadzaj, choćbyś wnet miał skonać; jeśli w tym życiu nie zostaniesz mędrcem, to na następne mądrość zgromadzona będzie bogactwem co ci wpadnie w ręce.
06-20-2013 06:40 PM
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Też już raczej w nic nie gram. Za dawnych czasów jakieś wyścigi typu undegrand, albo bijatyki Tekken. Ale już mi przeszło Uśmiech

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 10:00 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Ja lubie sobie pograc na kurniku. To tez sie zalicza? Uśmiech

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-21-2013 12:02 AM
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Kurnik? To już przeżytek... Oczko Mnie jarają planszówki. Ostatnio sporo tego na rynku. I można na imprezie pograć i urozmaicić sobie czas.

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-21-2013 12:03 AM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Gry planszowe? A to ciekawe. Zawsze kojarzyly mi sie raczej z dziecinstwem niż z zabawami dorosłych ludzi. Ale w co tam gracie? W jakiegoś chińczyka? Alkochińczyka? Oczko

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-21-2013 12:03 AM
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Nie, żadnego alkochinczyka. Duży uśmiech hehe w rozne, od monopoly po w zasadzie takie hardkorowe i skomplikowane.

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-21-2013 12:04 AM
Pietruszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
Ja czasem gram na kurniku. A poza tym kocham simsy, chetnie bym sobie zagrala...

Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał
06-24-2013 08:21 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: