Odpowiedz 
Firma, czy księgowa
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Firma, czy księgowa
Witam, czy w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej lepiej zatrudnić własną księgową, czy korzystać z pomocy biur rachunkowych? Co jest bardziej opłacalne?

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Johny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Firma, czy księgowa
Musisz popytać ile za takie coś zawołają w firmie i ile byś musiał zapłacić księgowej. To jest biznes tutaj wszystko musi się dobrze opłacać.

Wiedzę zgromadzaj, choćbyś wnet miał skonać; jeśli w tym życiu nie zostaniesz mędrcem, to na następne mądrość zgromadzona będzie bogactwem co ci wpadnie w ręce.
06-20-2013 06:46 PM
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Biznes to jest biznes. Kasa się musi zgadzać, tak jak mówisz. Tylko że można też księgową zatrudnić dodatkowo, a nie na cały etat czy coś. Różnie ludzie kombinują.

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 10:23 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Powiem tak, bazując na zdobytej wiedzy: jeżeli posiadanie księgowej nie wpływa bezpośrednio na Twój zysk (nie jesteś biurem rachunkowym), lepiej wyłącz księgową na zewnątrz.

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:20 PM
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
A co to znaczy, że się ją wyłącza?Wciska sie jej guzik? Język

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-20-2013 11:21 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Nie, nie. Chodzi o outsourcing. Wówczas nie wydajesz na pracownika, który polowe czasu bylby zbedny i mozesz skupic sie na wlasnej dzialalnosci gospodarczej.

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:21 PM
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Aaaa, no to dzięki, że mi to wyjaśniłeś, bo nie skumałem tego od razu. Uśmiech

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-20-2013 11:22 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Nie ma sprawy. Oczko Tym się zajmuję, więc to nie problem wytłumaczyć takie rzeczy. Duży uśmiech

06-20-2013 11:22 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: