Odpowiedz 
Program do fakturowania
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Program do fakturowania
Witam. Jaki polecacie program do wystawiania faktur? Ma być szybki, stabilny i łatwy w obsłudze.

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Program do fakturowania
Odradzam z pewnością te darmowe, bo one są wszystkie do kitu. :/

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Program do fakturowania
Najlepszy program to taki, ktory jest modulem rozliczeniowym skrojonym na miarę przedsiębiorstwa, polaczonym z jego systemem wewnętrznym, czyli tym, wg którego przedsiębiorstwo pracuje.

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-20-2013 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Program do fakturowania
No okej, wszystko fajnie, ale tylko duże firmy mogą sobie na takie wydatki pozwolić. Co z małymi podmiotami na rynku, które nie stać na informatyczne usługi w takim zakresie?

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Program do fakturowania
No coż... chyba pozostaje jedynie wybór jakiegoś darmowego oprogramowania. Oczko

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-20-2013 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: