Odpowiedz 
Koszt prowadzenia księgowości
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Koszt prowadzenia księgowości
Witam. Ile wynosi koszt prowadzenia księgowości nie dużej działalności gospodarczej? Od czego zależą różnice w cenach?

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Johny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Koszt prowadzenia księgowości
Zależą pewnie od ilości pozycji do zaksięgowania, ilości pracowników, a często pewnie również od ilości lewych interesów Uśmiech Kilka stówek pewnie można się zmieścić na samym początku.

Wiedzę zgromadzaj, choćbyś wnet miał skonać; jeśli w tym życiu nie zostaniesz mędrcem, to na następne mądrość zgromadzona będzie bogactwem co ci wpadnie w ręce.
06-20-2013 06:52 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Sprecyzuj pytanie, bo nie wiem, czy chodzi Ci o to, że sam sobie zatrudniasz księgową i dajesz jej posadę u siebie, czy może chodzi o obsługę firm - księgowe usługi.

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:24 PM
forumowiczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Wszystko zależy od tego, co ma wchodzić w zakres prowadzonej księgowości i ilu pracowników księgowy ma obsługiwać. Może on pomagać przy optymalizacji podatkowej, prowadzić kadry i płace, albo ograniczać się jedynie do sporządzania umów i rozliczania pracowników.

A przykładowe ceny znajdziesz w Internecie, na przykład tutaj: http://www.ewerman.pl/strona.php/26_cennik.html

biuro rachunkowe wrocław
09-10-2013 10:16 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: