Odpowiedz 
Dobry księgowy?
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Dobry księgowy?
Witam. Jak znaleźć i jak rozpoznać dobrego księgowego. Wiadomo że jest to osoba, którą trzeba obdarzyć dużym zaufaniem. Więc dobór takiego pracownika często nie jest łatwy.

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Johny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Dobry księgowy?
Podobno dobry księgowy to taki, który potrafi wyprać trochę kasy tak żeby nikt nie widział. Ja nie wiem, nie znam się Język Pewnie standard, wykształcenie i doświadczenie.

Wiedzę zgromadzaj, choćbyś wnet miał skonać; jeśli w tym życiu nie zostaniesz mędrcem, to na następne mądrość zgromadzona będzie bogactwem co ci wpadnie w ręce.
06-20-2013 06:48 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Ja myślę, że dobremu księgowemu musi się po prostu chcieć. Można nie mieć wykształcenia, ale jeżeli ma się chęci, to wszystkiego można się nauczyć.

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:25 PM
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Popieram, dobry księgowy to nie żadem tam as z dyplomem, spijający kawkę. To człowiek godny zaufania, który wie co robi.

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-20-2013 11:26 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Chyba nie dało się tego umieć. Szkoła schodzi na dalszy plan. Kiedyś ludzie bez szkół zostawali księgowymi i dziś są kierownikami działów, dyrektorami od spraw rachunkowości. Zatem to kwestia doświadczenia i chęci przyjęcia ryzyka.

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:26 PM
forumowiczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Myślę, że najlepiej polegać jednak na opinii osób, które korzystały lub korzystają z usług danego księgowego. Wykształcenie na papierze, czy ładne logo niekoniecznie przekładają się na umiejętności i wiedzę. Idealna sytuacja jest taka, gdy znamy kilka osób, które miały do czynienia z księgowymi w okolicy. Nie jest to jednak często możliwe. Ratunkiem są fora internetowe, jednak jeśli chodzi o fora, to niestety trzeba dzielić przez trzy każdą pozytywną i negatywną opinię. W końcu każdy i to z różnych powodów może je wystawiać...

A ja polecam http://www.ewerman.pl

biuro rachunkowe wrocław
09-10-2013 10:10 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: