Odpowiedz 
Stacjonarnie czy przez internet?
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Stacjonarnie czy przez internet?
Witam. Czy wypełnione formularze PIT, składacie osobiście czy wybieracie opcje nowocześniejszą, czyli przesłanie wszystkiego za pośrednictwem sieci?

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Johny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Stacjonarnie czy przez internet?
Tylko i wyłącznie przez internet. Szkoda czasu na kolejki. No a tak wystarczy chwilkę poklikać i gotowe. Fajnie że udostępnili taką opcje. Chyba jedyna dobra rzecz w ich wykonaniu.

Wiedzę zgromadzaj, choćbyś wnet miał skonać; jeśli w tym życiu nie zostaniesz mędrcem, to na następne mądrość zgromadzona będzie bogactwem co ci wpadnie w ręce.
06-20-2013 06:24 PM
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Ja zaniosłem osobiście, no i faktycznie kolejki niesamowite. Ale może dla tego że zwlekałem z tym do ostatniego dnia Uśmiech Czasem tak bywa że trudno się zmotywować żeby wejść do urzędu.

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 10:27 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Ja PITy, od kiedy to tylko możliwe, rozliczam przy użyciu komputera. Wszystko załatwiam w ten sposób. Nie mogę patrzeć w urzędzie na te miny nieszczęśników, którzy jeszcze nie odkryli takiego wariantu.

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:33 PM
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Internet i Fiskus. Chyba nie ma lepszego sposobu na oszczędzenie sobie nerwów. Duży uśmiech

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-20-2013 11:34 PM
forumowiczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Jak już pisałam w jednym z wątków, ja swój PIT wysyłałam pocztą tradycyjną. W roku poprzednim zaniosłam osobiście. Ale wysłanie przez Internet wydaje się być najbardziej wygodną opcją i raczej po nią sięgnę w przyszłym roku. Skoro istnieją takie ułatwienia, to czemu z nich nie skorzystać? Uśmiech

biuro rachunkowe wrocław
09-25-2013 09:16 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: