Odpowiedz 
Gdzie studiować ekonomie?
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Gdzie studiować ekonomie?
Witam, jakie uczelnie polecacie, jeżeli chodzi o studiowanie Ekonomi? Preferujecie państwowe, czy prywatne uczelnie?

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Johny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Gdzie studiować ekonomie?
Jak już coś to tylko w państwowych uczelniach. No i chyba najlepiej zaocznie. Głupio w wieku 20 kilku lat być na utrzymaniu rodziców.

Wiedzę zgromadzaj, choćbyś wnet miał skonać; jeśli w tym życiu nie zostaniesz mędrcem, to na następne mądrość zgromadzona będzie bogactwem co ci wpadnie w ręce.
06-20-2013 07:12 PM
Łysy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
A dlaczego uważasz że tylko na państwowych? Że lepiej uczą? czy może dyplom jest bardziej wartościowy? Jak będziesz miał chwile to napisz.
Z tymi zaocznymi to masz racje.

Gdy się przez czas jakiś obserwuje pewien stały kierunek przemian, złudzenie, że tak już będzie zawsze, jest całkiem naturalne, lecz z reguły fałszywe.
06-20-2013 10:25 PM
mączniak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Myślę, że prywatna uczelnia w niewielkim procencie przygotuje Cię tak dobrze jak państwowa. Chodzi o to, że jednak pieniadze odgrywaja kluczową role i przez to wiele szkol prwatnych mysli sobie, że przepusci studenta nieuka, bo chce się koniecznie utrzymac na rynku za jego czesne.

Coś okropnego ze mną się dzieje. Nie mogę sobie dać rady nad tą obrzydliwą pracą z witrażami; takim wstrętem jestem przejęty dla niej, żebym bez mrugnięcia okiem potrzaskać był w stanie wszystkie szkło w kawałki.
06-20-2013 11:59 PM
Klapek_23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Ja konczyłem prywatną uczelnie i jakoś nie czuję się głupi. PRawda jest taka, że jak komuś zależy to wszędzie zdobędzie dobre wykształcenie. Musi jednak chcieć.

Myślę, że jak zro­bisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to po­winieneś zro­bić coś in­ne­go, równie wiel­kiego, za­miast roz­wodzić się nad tym zbyt długo. Po pros­tu zas­tanów się, co dalej.
06-20-2013 11:59 PM
Pietruszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
Lepiej byc na utrzymaniu rodzicow (jesli ich sytuacja finansowa jest ok), ale ukonczyc porzadne studia. Idac Twoim tokiem myslenia, dzienne studia sa bez sensu, a przeciez student zaoczny i pracujacy i tak nie zarobi tyle i tak czy inaczej rodzice musza wylozyc kase. A dobry poziom jest na SGH, ale tam jest wyscig szczurow.

Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał
06-24-2013 08:20 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: