Odpowiedz 
Zawód doradcy podatkowego
Kokos Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Reputacja: 0
Zawód doradcy podatkowego
Co sądzicie o wykonywaniu pracy doradcy podatkowego. Poważnie się zastanawiam nad tą profesją. Tym bardziej, że aplikacja korporacyjna jest długa, kosztowna i nie gwarantuje sukcesu. A jak u nas jest na rynku zawodów prawniczych to każdy kto się tą materią choć trochę interesuje, wie co mam na myśli.
A może ktoś już wykonuje ten zawód. Wie coś więcej na temat sytuacji na rynku pracy doradców podatkowych. Albo jest już chociaż po egzaminie na doradcę i mógłby się podzielić doświadczeniem w sprawie poszukiwania praktyk?

It's the hard knock life (uh-huh) for us
It's the hard knock life, for us!!
Steada Treated,we get tricked
Steada kisses, we get kicked
It's the hard knock life!!
06-24-2013 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
forumowiczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
RE: Zawód doradcy podatkowego
Myślę, że zdania na temat wykonywania zawodu doradcy podatkowego są podzielone. Przede wszystkim, trzeba to lubić i ogarnąć ogrom wiedzy tak, aby móc doradzać zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Rynek pracy, jeśli chodzi o doradców, nie jest przesycony, więc praca powinna być Oczko Zawód doradcy daje także możliwości samozatrudnienia, prowadzenia własnej działalności, co ma swoje plusy i oczywiście minusy.

Podsumowując Oczko - jeśli uważasz, że taki zawód na dłuższą metę będzie sprawiał Tobie przyjemność, to myślę, że warto. Ale warto również poznać inne opinie na ten temat, więc mam nadzieję, że wątek się rozwinie Oczko

biuro rachunkowe wrocław
09-10-2013 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: